Farsi  

.


نام: حمید رضا

تاريخ تولد: 1352/2/12

محل تولد: بافت(آشین)

نام خانوادگي: اسماعیل زاده آشینی

نام پدر: احمد

تاريخ شهادت: 30/11/1381

محل شهادت: ارتفاعات سیرچ

نام عملیات: سانحه هوایی شهدای غدیر

وصیت نامه:

بسم الله الرحمن الرحیم
قالرسول الله (ص) : جهاد در راه خدایکی از دربهای بهشت است .

بادرود و سلام و رحمت خداوند بر حضرت مهدی (ع) و نایب او و امام امت و با سلام بهشهیدان اسلام و خانواده های محترم شهداء پدر عزیزممشهدی احمد و مادر عزیزم و همسر عزیزم سلام علیکم .
این آخرین سلام من است که به حضور شما تقدیم می دارم و به سوی پروردگار خویش در پرواز هستم و من سالها وروزها از خداوند در خواست می کردم کهمن را قربانی راه مقدسش فرماید که اینک خدای بلند مرتبه به فریادهای بنده ضعیف خود عمل نموده و این درجه بلند پرافتخار نصیبم فرمود و از خدا درخواست میکردم ای مولای من ، من رادر راه عزیزت قربانی فرما تا اینکه من درقبر پیشانی بر خاک بگذارم و تا قیام قیامت تو راشکر کنم ای مولی جان تو خیلی لایق عبادت هستی وای بر ما بندگان رو سیاه کهاز نعمت های بیشمار تو استفاده می کنیم و تو عزیز راکوچک می شماریم و عبادتهای تو را انجام نمی دهیم ایمولی جان تو همه گنهکاران راببخش ان شاالهه.

پس ای مردم شما خدای عزیز رافراموش نکنیدو نماز او راشمرده اولوقت بخوانیدو در وقت نماز خواندن فکرتان به جای دیگر نباشد و قران را فراموش نکنید و هرروز حداقل پنجاه آیه عزیز بخوانید و خداوند گناهکاران رادر رکوع و سجده طولانی می بخشد و تعقیب نماز را داشته باشید تسبیح حضرت زهرا (س) و او 70 مرتبه استغفار و 100 مرتبه صلوات بر محمد (ص) و 11 مرتبه سوره توحید و 11 مرتبه سوره حمد بخوانیدو فوری نمازتان رافراموش نکنید که بروید دنبال مال دنیا آتش بگیرید مال دنیا که این قدر مارا از مولای عزیزمان دور می کند با همدیگر مهربان باشید حتی بایک غریب.
رسول خدا (ص) می فرماید هر شب جمعه ازجانب خداوند بر تمام مسلمانا ن خداوند رحمت می فرستد به غیر از دونفر که باهمدیگر قهر باشند بجای رحمت بر آنها لعنت می فرستند این چند روز عمر با شیطان نباشید شمارابه خدا قسم خدا را فراموش نکنید پدر جانم قبرمن در کرمان کنار آرامگاه برادران هم شهیدم به خاک مقدس بسپارید و به خدا قسم من دوبرگ به نام کرمان و بناب نوشتم و در قران گذاردم وی یکی از آنها را برداشته کرمان آمد به دستم پس قبر من در کرمان باشد و پدر جانم ضمنا منزلت رابیاور کرمان و در منزل من کنار بچه های من زندگی کنید و هرشب جمعه من چشم انتظار همگی شما هستم.

هرشب جمعه باقران مجید بیایید کنار قبر من و قران رازیاد بخوانید و صبح کهنماز میخوانید قرانهم بخوانید .

پدر جانم ایدوست همیشگی من ای عزیزم که من هر روز که تا زنده بودم مهر تو در قلب من بود و من تو رافراموش نمی کردم و نخواهم کرد وخداوند هم تو و هم مادرم را فراموش نکند ان شاالله.
پدر جانم دیدار در آن دنیا خدانگهدار من که رفتم و شما هم به فکر این دنیا نباشید به فکر آخرت باشید خداوند به امام خمینی و قائم مقام ایشان و خدمتگذاران اسلام سلامتی و توان و پیروزی عنایت فرماید.
والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته.
بسم رب الشهداء و الصدیقین
جهاد در راه خدا یکی از دربهای بهشت است . رسول اکرم (ص)
با درود و سلام بر مهدی موعود و امامامت خمینی عزیز و باسلام به رزمندگان پرتوان و شهیدان راه حق و با سلام بر خانواده محترم شهیدان و امت شهید پرور ایران
رحمت خدا بر انسانهای بار ارزش و خواننده اینوصیت نامه ، عزیزانم اطفا به چند تذکر توجه فرمایید .
1-خدا و رسولش راکمک کنید و به فرمانپروردگار لبیک گوئید عزیزانوقت امتحاناست برخیزید و با کمک جانی و مالی خود به جبهه جنگ را یاری کنیدو بدانید که این جنگ نیست بلکه راه بهشت برین است که خداوند بر ما منت گذاشته و نصیب ما نموده استپس ضد انقلاب که همانشیطان است شماراگول نزند .
2-از مهمترین عبادات نماز است اگر نماز مورد قبول واقع شد دیگر عبادات ها هم قبول می شود نماز را در اول وقت شمرده و طولانی به جای آورید .
3-قران امانتی است ا زحضرت محمد(ص) نزد ما ایا از امامت به درستی نگهداری و استفاده می کنید هریک از شما حداقل روزی دو مرتبه قران راتلاوت کنو به معنی آن توجه و عمل نماید .
4-(مسجد) برادر و خواهرم شیطانرا از خود دور کنید و نمازهایتان را درمسجد بخوانید وقت نماز مسجد منتظر توست او را چشم انتظارنگذارید و این مسجد روز قیامت هم شفاعت میکند و هم شکایت ، شکایت از کسانیکه علاقه ای بهمسجد ندارند مانند بعضی برادران و خواهران کهوقتنماز در منزل و کوچه نشسته و غیبت یکدیگر را می کنند وای بر آنها .
5-ای مسلمین مواظبزبان خود باشید که آلوده به غیبت و دروغ نشوید .چرا ما انسانها ازخدای خوددور هستیم و فرماناو رااطاعت نمی کنیم چراما به فکر شب اول قبر و روز محشر نیستیم چرا به فکر بهشت باآن همه نعمت که خداوند آفریده نباشیم .
پس ای برادر و خواهر نمازترااول وقت ودر مسجد بخوان و قران زیادتلاوت کن غیبت مکن و دروغ نگو به فکر جمع آوری مال دنیا مباش و گرانفروشی مکن
رسول خدا (ص) در نهج الفصاحه می فرماید : اگر کسی به فکر آخرت بود خداوند ثروت او را به قدر کفاف دهد و آخرت او شیرین کند و اگر کسی بهفکرجمع آوری مالدنیاباشد خداوند ثروت او زیاد کند و از آخرت بهره ای ندارد .
عزیزان گفتنی زیاد است و شرح آن در این برگ کاغذ نمی گنجد به کتابهای گناهان کبیره و معاد مراجعه کنید از شما خواهران و برادران تقاضا دارم دستهایتان را بسوی خداوند بلند کنید و بگوئید خداوندا نام بنده گنه کارتمحمود نجفی را در نام یاران حسین (ع) ثبت بگردان و به هرسه مرتبه صلوات بفرستید سه مرتبه سوره حمد و سه مرتبه سوره توحید بخوانید و من هم از خداوند میخواهم که تمام برادران و خواهران مسلمان را با چهارده معصوم محشور فرما ید .
آمین یا رب العالمین.

 
آمار سايت 
  
 Free Page Rank Tool